Товарищеский матч. "Будивельник" - "Невежис" 78:86

29.08.2010

Другий матч передсезонних зборів у Клайпеді обернувся поразкою для киян. Протистоячи без номінальних центрових «Невежису» Рімаса Гірскіса, «будівельники» програли в овертаймі з рахунком 78:86 (23:13, 19:17, 9:21, 21:21, 6:14), - повідомляє прес-служба столичного клубу.

Не лише відсутність номінальних центрових, а й травми Сергія Горбенка, який участі в матчі взагалі не брав, а також Зака Морлі, котрий травмував коліно вже по ходу гри, стали на заваді команді Хосе Беррокаля. Що цікаво рішення продовжити матч за нічийного рахунку після чотирьох чвертей тренери обох команд прийняли спільно, проте сил на фінішний спурт у литовців залишилося більше.

«Будівельник»: Сліпенчук – 4 + 4 передачі, Балашов, Морлі – 13 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 4 втрати, Вілсон – 38 + 6 підбирань, Малиш  –  8 + 4 втрати, Джонс – 7 + 5 підбирань, Стефанишин – 2, Яковлєв – 3, Кобзистий – 3.

Вже в понеділок до складу «Будівельника» приєднається Ендрю Беттс, котрий прибуде до Литви разом зі ще одним новачком команди, а у вівторок повернуться збірники – Дмитро Забірченко та Андрій Агафонов.