Чемпионат Европы (U-18). Женщины. Украины вышла в четвертьфинал

5.08.2010

Юніорська жіноча збірна України вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату Європи, обігравши в останньому матчі другого групового етапу команду Польщі з рахунком 71:70 (18:16, 19:18, 17:25, 17:11).

Поєдинок складався надзвичайно драматично. Вже протягом першої чверті лідер на майданчику змінювався неодноразово. Спершу польські баскетболістки вирвалися вперед 10:5, однак Аліна Ягупова, котра протягом дебютної десятихвилинки відзначилася 11 очками, вивела українок вперед. Зрештою, на першу перерву команди пішли за двоочкової переваги підопічних Ірини Нагорної. Протягом наступних десяти хвилин наші дівчата двічі лідирували +7. Однак до кінця першої половини гри польська збірна зуміла скоротити відставання до трьох пунктів – 37:34, а після третього періоду лідирувала +5. Лише за чотири хвилини до фінальної сирени українки зусиллями Аліни Ягупової, котра була влучною з дальньої дистанції, спромоглися наздогнати суперниць. Її ж наступний кидок став вирішальним, принісши за рахунку 68:70 на користь Польщі три очка Україні та вивівши нашу команду до чвертьфіналу.

Аліна Ягупова знову була найрезультативнішою у складі української збірної, відзначившись 42 очками та 11 підбираннями. На рахунку Людмили Науменко ще один дабл-дабл: 10 очок + 13 підбирань. Олександра Чек занесла до свого активу 9 очок і 7 підбирань.

Суперником наших дівчат в 1/4 фіналу стане команда Іспанії. Гра відбудеться 6 серпня.

ПОПРАД (Словакия). Чемпионат Европы. Юниорки (U-18)