вверх  обратно

Деррик Зиммерман и Кристиан Бернс в символической пятерке сезона Суперлиги

25.05.2011

По завершенні четвертої, вирішальної гри серії за бронзові нагороди між «Говерлою» та «Ферро-ЗНТУ», в якій перемогу святкували івано-франківці, два учасники цього цікавого протистояння отримали індивідуальні відзнаки.
 
Найкращим атакуючим захисником Суперліги було визнано Дерріка Зіммермана («Говерла»). У 60 матчах сезону лідер івано-франківців відзначався 10.6 очка, 4.9 передачі, 4.8 підбирання та 1.3 перехоплення в середньому за гру (14.9 РЕ).
 
Звання найкращого легкого форварда отримав Крістіан Бернс («Ферро-ЗНТУ»). На рахунку найефективнішого гравця Суперліги за підсумками регулярного чемпіонату 16 очок, 7.8 підбирання, 1.5 перехоплення та 1.4 передачі в середньому за гру (18.8 РЕ) у 57 матчах.
 
За підсумками голосування клубів АБКУ «Суперліга» визначилася символічна п’ятірка сезону. На імена інших переможців очікуйте найближчим часом.

superleague.ua

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.