Результаты и турнирные таблицы второго этапа женской высшей лиги. 20 марта 2008

20.03.2008

Дніпропетровський «Дніпро», схоже, повернув здавалося б втрачені позиції у чемпіонаті. Великою мірою це стало можливо після приходу до команди кубинської центрової Вікторес Лісдеві. Після двох поразок, дніпропетровський клуб здобув дві перемоги поспіль. В суботу «Дніпро» переграв «Козачку», а сьогодні – ТІМ-СКУФ.

Легіонерка покращила гру під щитами, зокрема у матчі з киянками, зібравши 12 підбирань. Всього ж дніпрянки впевнено виграли щит 51:34. Що стосується ходу зустрічі, то переможний ривок «Дніпро» зробив у четвертій чверті. Остаточно здобути контроль над грою господарки зуміли у середині періоду, коли Ольга Дубровіна заробила 4 очки підряд, а Ольга Ляшкова виконала влучну дальню спробу – 74:64.

Надалі «Дніпро» впевнено довів матч до перемоги – 80:72. У дніпрянок найкращими були Юлія Яхіна (20 очок), Ляшкова (14) і Дубровіна (12). У ТІМ-СКУФу Ламіша Огустін набрала 16 очок, зробивши 8 підбирань, а Олена Савіна відмітился 15 балами.

У матчах за 4-6 точиться серйозна боротьба за четверту сходинку і місце у плей-офф між «Чайкою» та «Олімпом». Сьогодні команда з Бердянська розгромила суперниць – 83:47, здобувши перевагу за особистими зустрічами. Поступаючись після першої половини 26:23, «Чайка» зуміла не просто переломити хід поєдинку, а й довести різницю у рахунку до 36-очкової позначки. Останню чверть «Олімп» програв 7:27.

У переможців найкращими були Тетяна Панченко (21 очко + 8 підбирань) і Вікторія Шматова (19). У переможених – Оксана Буряк набрала 15 балів.