Товрищеский матч. "Говерла" переиграла "Галычину"

29.09.2013

Поєдинок між традиційними сусідами-суперниками , незважаючи на статус товариського, подарував напружений двобій, переможець якого визначився лише на останніх секундах...
Перша чверть матчу пройшла практично у рівній боротьбі (16:20). Щоправда, гості намагалися нав’язати «ведмедям» свою гру, завдяки чому навіть зуміли вирватися вперед на «+10». Втім, ближче до великої перерви, «Говерла» зуміла відігратися, завдяки, насамперед, активним діям Янга та Мавунги.

Відпочинок пішов на корисить господарям, які вийшли на третю 10-хвилинку максимально сконцентрованими і заряженими на боротьбу. «Галичина», навпаки, розгубила свою перевагу. Гості впродовж шести хвилин не спромоглися забити жодного м’яча (цьому, не в останню чергу, посприяла «зона» франківчан), у той час як «Говерла» організувала ривок 10:0.

Підопічні Лукаіча «прокинулися» тільки у четвертій чверті, відповівши господарям влучними кидками Вукосавлевіча, Лемика та Алфьорова. У відповідь Андре Янг забив швидкі п’ять очок, завдяки чому «Говерла» вирвалася вперед – 61:59. Впродовж останньої хвилини команди обмінялися штрафними кидками, після чого, за 20 секунд до сирени, Владан Вукосавлевіч влучним кидком з-під кільця, схилив шальки терезів на бік львів’ян (62:63).

Євген Мурзін взяв тайм-аут, під час якого «намалював» останню атаку, яка, фактично, стала визначальною у грі. Після тривалого розіграшу м’яч опинився у Павла Ревзіна, який наважився на дальній кидок і влучив! Гості мали у своєму розпоряджені три секунди, втім спроба Кольченка разом із сиреною цілі не досягла. 65:63 – перемога «Говерли» у матчі, який, незважаючи свій драматизм, став хорошою перевіркою сил для обох команд перед стартом нового сезону.
Андрій МЕНІВ, прес-служба БК «Говерла»

«ГОВЕРЛА» - «ГАЛИЧИНА» (Львів) - 65:63 (16:20, 16:18, 19:8, 14:17)
28 вересня. м.Івано-Франківськ. Манеж КФВ. 600 глядачів.

«Гов»: Янг (20), Ревзін (5 + 7 перехватів), Фрасенюк (4 + 6 підбирань), Пітерсон (5 + 10 підбирань), Чемякін (5) – старт; Мавунга (14 + 8 підбирань + 5 передач), Бокслі (12 + 8 підбирань), Доленко (0 + 3 передачі), Липовцев (0), Вінтоняк (0).

«Гал»: Ратковіца (2 + 5 передач + 3 перехвати), Дайкс (12), Кольченко (4 + 5 підбирань), Полещук (9), Вукосавлевіч (12 + 11 підбирань) – старт; Лемик (8 + 5 підбирань), Івшин (7), Алфьоров (6 + 6 передач), Полюляк (3), Тютюник (0).

Кидки з середньої дистанції: 11/34 (32%) – 14/38 (37%)
Кидки з дальньої дистанції: 9/28 (32%) – 6/18 (33%)
Штрафні кидки: 16/24 (67%) – 17/21 (81%)
Підбирання: 43 (27+16) – 38 (28+10); Передачі: 17-18; Втрати: 13-16.

Источник: bcgoverla.if.ua