"Черкаськи Мавпы-96" вторые на Кубке Сабониса

22.09.2013

Перегравши литовський "Марчільоніс" з рахунком 79 : 58, "Черкаські Мавпи-96" завершили "Кубок Сабоніса-2013" на другій позиції.

Сьогодні у Литві пройшов фінальний ігровий день міжнародного баскетбольного турніру "Кубок Сабоніса-2013". У рамках дня відбулося два матчі, за підсумками яких визначилися переможці та призери змагань. "Черкаські Мавпи-96" зустрічалися з литовським колективом "Марчільоніс". У цьому поєдинку вирішувалася доля другого місця турніру, адже раніше "Школа Сабоніса-96", котра виграла всі матчі, забронювала собі перше місце.

У напруженому матчі черкаські баскетболісти переграли позаминулорічних чемпіонів Євроліги з рахунком 79 : 58 й оформили срібло престижного турніру. Окрім другого місця "Черкаські Мавпи-96" отримали визнання й в персональній номінації. Так, Святослав Михайлюк став кращим форвардом турніру й потрапив до символічної збірної.

"Марчільоніс" - "Черкаські Мавпи-96" 58 : 79

"Черкаські Мавпи-96": Шаламов - 24 очка, 20 підбирань, 3 блокшоти; Воєвода - 16 очок, 3 перехоплення; Кобець - 13 очок, 6 підбирань, 3 перехоплення; Михайлюк - 12 очок, 4 передачі, 3 перехоплення; Голік - 8 очок, 7 підбирань, 4 перехоплення; Мірошніченко - 4 очка, 3 передачі; Руслов - 2 очка, 3 підбирання.