"Черкаськи Мавпы-96" стартовали на Кубке Сабониса

20.09.2013

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-96» стартували на міжнародному турнірі «Кубок Сабоніса-2013». У першому литовському матчі підопічні Максима Міхельсона зустрічалися з господарями турніру, чемпіоном ЄЮБЛ, командою «Школа Сабоніса-2013». У рівному поєдинку «Мавпи-96» зазнали поразки з рахунком 92 : 95.
Протягом усього матчу жодна з команд не відпускала суперника на серйозну відстань. Перша чверть завершилася рівним рахунком – 23 : 23. Другу 10-хвилинку краще провели господарі, проте у третьому періоді «Мавпи» зрівняли рахунок та вийшли вперед. Втім доля матчу визначалася в останні хвилини та секунди зустрічі, де краще себе проявили гравці литовської команди. У підсумку «Школа Сабоніса» здобула перемогу з рахунком 95 : 92.
Найрезультативнішими гравцями матчу стали лідери «Черкаських Мавп-96» Святослав Михайлюк та Олександр Кобець. На рахунку Михайлюка 28 очок, 9 перехоплень та 7 підбирань, Кобець своїй команді приніс 25 очок, 7 підбирань та 4 передачі.

«Школа Сабоніса-96» - «Черкаські Мавпи-96» 95 : 92

«Черкаські Мавпи-96»: Михайлюк – 28 очок, 7 підбирань, 9 перехоплень; Кобець – 25 очок, 7 підбирань, 4 передачі; Воєвода – 15 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Шаламов – 13 очок, 14 підбирань; Руслов – 5 очок, 6 передач; Голік – 3 очка; Лунський – 2 очка; Бєляков – 1 очко.