УСЛ 3х3: в центре Львова состоялся турнир "Yarych Street Fest"

9.07.2013

7 липня в самісінькому центрі ЛЬвова на площі перед Оперним відбувся турнір УСЛ 3x3 "Yarych Street Fest". 100 команд зі Львова, Києва, Одеси, Дніпропетровська, Черкас, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя, Ужгорода, Стрия, Нового Роздолу, Радивилова, Богородчан, Червонограду, Бродів, Яворіва, Болехіва, Дрогобича, Сваляви, Долини стали свідками небувалого свята баскетболу 3х3.

Учасники змагань були розподілені на три категорії: чоловіки (1994 рік народження і старші), юнаки (1995 рік народження і молодші) та жінки.

У жіночому турнірі змагалися три львівські команди.

Третє місце зайняла команда "Нон Стоп": Олена Мороз, Марта Мороз, Оксана Риган.

Дригими стали дівчата з команди "West-Crost": Ірина Максименко, Тетяна Малець, Ірина Муха.

Золото виборола команда "Antik". Імена чемпіонок: Петрина Надя, Бойко Христина, Сенатович Таня, Пересада Аліна.

В юнацькому турнірі боролася 31 команда.

Бронзовими призерами стали хлопці з команди "Оксиген" (Луцьк): Кунчик Дмитро, Буйняк Вадим, Дмитрук Андрій.

Срібло дісталося команді "Ternopil Lions". Імена фіналістів: Гонтарук Роман, Перішко Юрій, Жакун Сергій, Закре Михайло.

Золоті медалі юнацького турніру завоювала команда "Миши" з Ужгорода. Ось імена чемпіонів: Іванина Антон, Петечел Іван, Ковач Едуард, Плешаков Владислав.

В рамках "Yarych Street Fest" також пройшов відбірковий етап національної кваліфікації "Red Bull King Of The Rock". Перемогу у львівському відборі святкував Карьє Барбаров з команди "Как хочешь".

У конкурсі триочкових кидків кращим став Володимир Романчук.

Конкурс слем-данків запам'ятався яскравими виступами учасників. Перемогу здобув Дмитро Кривенко, відомий під прізвиськом Smoove.

В старшій чоловічій категорії змагалися 66 команд.

Третє місце в запеклій боротьбі виборола київська команда "Как хочешь": Ліщук Володимир, Ліщук Олександр, Скорін Павло, Барбаров Карьи.

Другими фінішували хлопці з команди "H.O.T.C." (Харків/Запоріжжя): Світлицький Станіслав, Смаковський Андрій, Кривенко Дмитро.

Перемогу у чоловічому турнірі перемогу святкували місцеві улюбленці, команда "Никогда не будешь играть". Імена чемпіонів: Джигиль Антон, Кіт Анатолій, Деркач Павло, Мазурак Микола.

Фото можна подидивитися в альбомі турніру або скачати весь архів.

Организатори турніру висловлюють  подяку партнерам і спонсорам турниру: UkrDealing, Лізі Монстрів, Федерації баскетболу м. Києва, ARD Plus, basket.com.ua, streetball.in.ua.

Також окремої подяки заслуговують волонтери, які відгукнулися на прохання про домогмогу в організації та зробили свій внесок в проведення турніру.

Добавил: USL3X3