Первая лига. Обзор матчей 6-го тура

1.03.2011

У суботу, 26 лютого, та в неділю, 27 лютого, відбулися матчі 6-го туру Першої ліги (Центр).

СФГУ-«Інваспорт» – КПУ 60:82 та 69:85

СК «Муссон» – КДЮСШ-«Азовмаш» 104:69 та 94:63

БК «Кіровоград» – «Черкаські Мавпи-2» 64:86 та 65:95.

БК «Кіровоград» – «Черкаські Мавпи-2» 64:86 (11:18, 18:25, 16:21, 19:22)

«Кіровоград»: Ткаченко – 23 очка,Заруба – 16 очок, Бабенко – 8 очок, Усатенко – 5 очок.

«Черкаські Мавпи-2»: Треніхін – 14 очок + 16 підбирань, Краснік – 14 очок, Білоус – 13 очок, Шимуля – 13 очок, Рудаков – 11 очок + 12 підбирань, Рунцо – 8 очок.

У двоматчевому протистоянні БК «Кіровоград» – «Черкаські Мавпи-2» далася взнаки відсутність у господарів ігрової практики в останні тижні. У звітній грі вперше за господарів грав Віталій Заруба, котрому, попри непогану результативність, не вистачало взаєморозуміння з партнерами. Протягом перших півтори чверті гості вели в рахунку, випереджаючи суперника на 4-7 очок, а в середині другої чверті збільшили власну перевагу до +14. Наприкінці ж матчу «Черкаські Мавпи-2» довели розрив у рахунку до підсумкових 22 очок.

БК «Кіровоград» – «Черкаські Мавпи-2» 65:95 (16:28, 14:26, 16:21, 19:20)

«Кіровоград»: Заруба – 20 очок, Бабенко – 14 очок, Ткаченко – 9 очок, Усатенко – 9 очок, Лучко – 7 очок.

«Черкаські Мавпи-2»: Треніхін – 17 очок + 13 підбирань, Рудаков – 14 очок + 8 підбирань, Ворона – 14 очок, Іскаков – 11 очок, Краснік – 10 очок, Рунцо – 8 очок.

БК «Кіровоград» і у другому матчі нічого не зміг протиставити черкаській команді. На старті гри господарі завдяки одному реалізованому штрафному кидку Ігоря Усатенка повели в рахунку 1:0, але надалі гості досить швидко розставили все на свої місця, забезпечивши собі вже після першої чверті матчу комфортну перевагу у 12 очок. В діях господарів яскраво проглядалася втома, незіграність та низька реалізація, а «Черкаські Мавпи-2» грали у своє задоволення ніби на тренуванні. В середині третьої чверті перевага гостей сягала 32-х очок. В заключній чверті черкаські баскетболісти вели в рахунку +34, але на останній хвилині дозволили супернику скоротити відставання до підсумкових –30, хоча гості мали непогані шанси підкорити позначку у 100 набраних очок.

Микола Неухацький, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-2»: «У попередньому турі ми програли лідеру групи – «Мусонам» – з дуже великою різницею, і хлопці хотіли певною мірою реабілітуватися. До того ж, ми грали з принциповим суперником, який ділить з нами середину турнірної таблиці. В цьому турі ми, нарешті, зіграли фактично повним складом, маючи у своєму розпорядженні приблизно рівних за класом одинадцятьох гравців. Ми намагалися пресингувати суперника по ходу всієї гри, і це давало свої плоди. У другому матчі я навіть поставив перед хлопцями завдання не пропустити більше 60-ти очок. Хоча повністю це завдання вони не виконали, додому повертаємося в гарному гуморі».