"Говерла" добыла третью победу в Литве

11.09.2012

Немов на качелях розвивалася третя товариська гра франківської «Говерли» у Литві проти команди «Ювентус».

«Ведмеді зі стартових хвилин захопили ініціативу та вийшли вперед і тільки в середині першої чверті господарі змогли вперше вийти вперед у рахунку 13:11. Але після цього підопічні Євгена Мурзіна здійснили ривок і знову відірвалися від литовців 24:15. З часом розрив тільки збільшувався і незабаром перетнув позначку у «+10» 32:21.

Після ряду замін у нашій команді вже гравці «Ювентусу» спіймали свою гру і зробили ривок «12:0» вийшовши вперед у рахунку 32:33. Далі на паркеті точилася відносно рівна боротьба, але повернення на майданчик лідерів української команди значно підсилило атакуючу потужність ведмедів і «говерляни» знову відірвалися у рахунку 47:41.

У останній чверті литовці намагалися переломити хід зустрічі і двічі наздоганяли «Говерлу» 64:62 та 69:67, та все ж ендшпіль, а з ним і перемога у третій грі поспіль залишилася за «ведмедями» 77:68 (19:26, 22:17, 19:21, 8:13)