AeroSvit Cup - 2012. Израиль - Беларусь 72:50

17.07.2012

Ізраїль: Туйс 15очок, 7 підбирань; Мекель 10 очок; Пніні 8 очок,  4 підбирання; Кадир 8 очок; Коцикаро 7 очок, 7 підбирань; Лімонад 6 очок, 5 передач

Білорусь: Коршук 12 очок, 7 підбирань; Кудрявцев 5 очок, 3 підбирання, 3 передачі; Лашкевич 5 очок, 3 підбирання; Кондрусевич 5 очок; Тростянецький 4 очки, 8 підбирань; М.Мещеряков 4 очки

В Южному стартував AeroSvitCup-2012. У першому матчі турніру зустрічалися збірні Ізраїлю та Білорусі.

До середини першої чверті була рівна боротьба. Потім ізраїльтяни зробили ривок 10:0. Тож за рахунку 16:6 Білорусь взявся рятувати Георгій Кондрусевич, котрий набрав 5 очок поспіль. На першу перерву команди пішли за рахунку 21:13 на користь збірної Ізраїлю. За шість з половиною хвилин другої чверті команди на двох набрали лише 1 очко. Першою кошик «розчаклувала» команда Ізраїлю. Після другої чверті рахунок був 31:18. Третя десятихвилинка виявилася більш результативною та пройшла в рівній боротьбі, на останню перерву суперники пішли за рахунку 51:36. У середині четвертої чверті перевага ізраїльтян сягнула 20 очок.

Отже, переможці торішнього AeroSvitCup збірна Білорусі невдало розпочала турнір 2012 року. Завтра білоруси гратимуть з командою України, а збірна Ізраїлю - з румунами.