AeroSvit Cup - 2012. Украина - Румыния 83:58

17.07.2012

19:15; 21:10; 17:14; 26:19

Україна: Натяжко 16 очок, 11 підбирань; Корнієнко 14 очок, 3 перехоплення; Зайцев 10 очок, 5 підбирань; Липовий 9 очок; Пустозвонов 8 очок; Дроздов 6 очок, 4 передачі; Буцький 4 очки; Отверченко 4 очки; Тимофеенко 4 очки; Гуменюк 2 очки, 5 підбирань; Глєбов 2 очки; Кольченко 2 очки; Слипенчук 1 очко; Попов 1 очко
Румунія: Мандаче 15 очок; Драгушин 8 очок, 5 підбирань

У стартовій п’ятірці збірної України Майк Фрателло випустив Кирила Натяжка, Артура Дроздова, Дмитра Забірченка, Ігоря Зайцева та Сергія Попова. Як і в стартовому матчі AeroSvitCup-2012, у першій половині першої чверті нашого поєдинку точилася рівна боротьба, після п’яти зіграних хвилин рахунок був 7:7. Згодом українці відірвалися від суперника на 5 очок, така перевага протрималася до завершення першої десятихвилинки. По ходу стартової чверті на майданчику з’явилися Олександр Липовий, Артем Буцький, Роман Гуменюк та Максим Пустозвонов. Взагалі, Майк Фрателло замінював одразу 4-5 гравців. Приміром, у середині другої чверті на майданчик знову повернулася стартова п’ятірка. В цей час українці вже оформили 15-очковий відрив від суперника – 35:20. На велику перерву команди пішли за рахунку 40:25.

В середині третьої десятихвилинки наші баскетболісти збільшили перевагу до 20-ти очок – 50:30. Слід відзначити, що українці виглядали значно мобільніше за суперників. Так, було багато неточних передач, що обумовлено тим, що гравці працюють разом тільки тиждень, але також українці робили чимало перехоплень, кожен гравець був дуже заряджений на гру, на те, щоб показати себе якнайкраще, адже наразі в збірній по два кандидати на одне місце в складі.