5.07.2012

Україна – Ізраїль 71:68 (22:19, 15:24, 13:15, 21:10)

Україна: Зарицька 14 очок; Курасова 13 очок, 5 підбирань, 4 передачі; Цекова 13 очок, 6 передач; Альошнкіна 10 очок, 5 підбирань; Жержерунова 5 очок, 12 підбирань
Ізраїль: Дорон 23 очки, 4 передачі; Коен 11 очок; Зайрі 8 очок; Флейшер 7 очок; Абрамзон 6 очок

Українки непогано розпочали поєдинок, зусиллями Курасової, Панченко та Альошкіної за чотири стартові хвилини відірвалися в рахунку 9:2. Ще через три хвилини наші дівчата вели вже з двозначною різницею – 20:10. Після чого своє слово сказала нестримна в першій грі між цими збірними Шей Дорон – на першу перерву команди пішли за рахунку 22:19.

На початку другої десятихвилинки Дорон, реалізувавши поспіль два дальні кидки, вивела свою збірну вперед. На це Покойова, Зарицька та Курасова також відповіли влучними триочковими. Поставив крапку в першій половині гри дальній кидок Ширан Зайрі майже з сиреною – 37:43.

Початок третьої чверті видався дуже нервовим, команди кілька разів по черзі втрачали м’яч. Відтак у гостей свій очковий багаж продовжили поповнювати Дорон і Зайрі, у українок вирізнялися Альошкіна, Панченко та Жержерунова. Наприкінці третьої десятихвилинки після втрати Зарицької та неспортивного фолу Ягупової перевага ізраїльтянок сягнула 10 очок.

Останню десятихвилинку дуже вдало розпочала Ірина Цекова, котра через травму Інни Кочубей грала сьогодні так би мовити за двох. За рахунку 60:65 українки здійснили ривок 10:0, нарешті зв’язавши по руках і ногах Дорон, і довели справу до перемоги.

У другому поєдинку 4 липня збірна Білорусі перемогла команду Португалії - 63:41.

Наразі Білорусь посідає першу сходинку турнірної таблиці з 11 очками, Україна має 10 очок, Угорщина - 8, Ізраїль - 7, Португалія - 6.

Через тиждень 11 липня підопічні Вадима Чечуро грають у Білорусі.