вверх  обратно

23 июня состоится четвертый отборочный тур в г. Кировоград

20.06.2012

Державна служба молоді та спорту України, Федерація баскетболу України, Федерація вуличного баскетболу України та Баскетбольна асоціація Кіровоградської області проводять четвертий відбірковий тур ІІІ чемпіонату України 2012 р з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд.

23 червня на території баскетбольного майданчика КДПУ (пр. Комуністичний) відбудеться відбірковий тур для команд, які представляють наступні регіони України Кіровоградська обл., Черкаська обл., Миколаївська обл., Вінницька обл. та Одеська області.

Початок реєстрації о 9.00. Початок змагань о 10.00. Стартовий внесок з команди становить 100 грн.

Заявки від команд приймаються безпосередньо перед початком (до заявки додається копія паспорта, ідентифікаційного коду та ДОЗВІЛ ЛІКАРЯ).

ВИТЯГ з Регламенту: Перехід гравця між командами  або дозаявка гравця командою на фінальний або додатковий тур сплачується додатково. Сума оплати складає 800 грн. Оплата відбувається безпосередньо на місці, перед підтвердженням реєстрації команди (ігрова форма КОМАНДИ має бути одного кольору та пронумерована).

Змагання проходитимуть згідно положення про Всеукраїнські змагання з баскетболу 3х3 на 2012 р.,регламенту чемпіонату України 2012 р. та за офіційними правилами ФІБА 3х3.

До фінальних ігор ІІІ чемпіонату України з кожного відбіркового туру виходять по дві найсильніші команди.

Наступні відбірні тури прийматимуть: Севастополь (30 червня – 1 липня) та Харків (7-8 липня).

13 липня у Києві відбудеться додатковий тур для усіх команд, які не пробилися до фіналу Чемпіонату України.

Фінал відбудеться 14 – 15 липня у Києві.

Чемпіон та призери чемпіонату України отримають  медалі та звання відповідно до єдиної спортивної класифікації України.

Також переможець чемпіонату 1-2 вересня представлятиме Україну на першому в історії турнірі серії „Світовий Мастерс тур” у Стамбулі. „Світовий Мастерс тур”  – це змагання, започатковані міжнародною федерацією баскетболу ФІБА. В турнірі мають право брати участь виключно переможці своїх офіційних національних чемпіонатів. В Стамбулі відбудеться регіональний європейський Мастерс, звідки найкращі поїдуть на фінал змагань до американського Майамі (22-23 вересня). Федерація вуличного баскетболу вже отримала запрошення від ФІБА на участь в стамбульському Мастерс і підтвердила участь українського чемпіона в цих змаганнях.

Федерація вуличного баскетболу запрошує всіх бажаючих взяти учать в захоплюючих баталіях чемпіонату України і приєднатися до української сім`ї баскетболу 3x3. Разом ми подолаємо шлях від вулиць до Олімпійських ігор. Також ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих безкоштовно відвідати захоплюючі поєдинки чемпіонату України.

За додатковою інформацією звертатись за тел.:

 

(067) 520 73 21 - Павел Топчій

(097) 983 57 86 - Сергій Єльшов

 

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.