18.06.2012

Ізраїль – Україна 73:58 (17:10, 18:18, 14:14, 24:16)
Ізраїль: Дорон (28 + 6 передач), Лєвіцкі (11 + 10 підбирань), Флейшер (6 + 9 підбирань)
Україна: Ягупова (14 + 10 підбирань), Курасова (12 + 9 підбирань), Кочубей (11 + 5 передач), Зарицька (6), Альошкіна (5 + 5 підбирань)

Національна жіноча збірна України зіграла другий матч відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2013 року проти команди Ізраїлю.
За дві стартові хвилини поєдинку наші суперниці втекли у відрив – 8:0. Втім, Олександра Курасова, Аліна Ягупова та Вікторія Мірчева до середини чверті вирівняли становище – 8:6. На жаль, друга половина десятихвилинки виявилася більш вдалою для ізраїльтянок: на першу перерву команди пішли за рахунку 17:10.
В середині другої чверті перевага господарок майданчика сягнула 10 очок, та після двох поспіль триочкових Олександри Курасової українки знову наступають суперницям на п’яти. На велику перерву команди йдуть за рахунку 35:28.
У третій чверті завдяки зусиллям Аліни Ягупової різниця в рахунку скорочується до 3 очок, однак господарки майданчика знову беруть ініціативу в свої руки. На третій хвилині четвертої чверті нестримна Шей Дорон робить перевагу збірної Ізраїлю двозначною – 55:43. Вадим Чечуро бере тайм-аут, однак зупинити Дорон і компанію нашим дівчатам не вдається. Збірна Ізраїлю здобуває перемогу в першому для неї відбірковому матчі – 73:58.
У другому поєдинку групи «А» збірна Португалії поступилася вдома білорускам – 53:82.
Таким чином, команда Білорусі з двома перемогами очолює групу, по одній перемозі мають команди України та Ізраїлю.
Наступний матч національна збірна України проведе 23 червня в Южному, в гості до нас їдуть білоруски.