Женская сборная разгромила Португалию

13.06.2012

Національна жіноча збірна України стартувала у відбірковому турнірі на чемпіонат Європи 2013 року. Українки приймали в Южному команду Португалії. Підопічні Вадима Чечуро володіли беззаперечною перевагою з перших хвилин поєдинку: гості змогли набрати свої перші очки лише на четвертій хвилині матчу – 10:2. В середині першої чверті вдалий відтинок гри вдався португалкам, завдяки триочковому Карли Фрейташ вони змогли скоротити відставання – 11:7, щоправда, Карла на цей момент мала вже три фоли. Наші дівчата швидко загасили наступальний запал суперниць, здійснивши ривок 11:0, підопічні ж Рікардо Васконселоша за п’ять хвилин гри знову не набрали жодного очка, влучивши триочковий майже з сиреною – 22:10 після першої десятихвилинки.

На початку другої чверті двома поспіль влучними триочковими відзначилася Ірина Цекова, а після триочкового Тетяни Панченко перевага українок стала більше двадцяти очок – 35:14. На велику перерву наші дівчата пішли ведучи в рахунку вже тридцять пунктів – 46:16.

В першій половині третьої десятихвилинки чи не більшість атак українок суперниці зупиняли фолом. А згодом, схоже, зовсім опустили руки, феєрію влучних кидків наших дівчат у третій чверті завершила Євгенія Шаровка влучанням з центру майданчика разом із сиреною. Рахунок після її кидка став 72:28.

У четвертій десятихвилинці гості змогли провести результативну атаку знову лише на четвертій хвилині, українки ж із задоволенням грали на публіку, потішивши вболівальників багатьма яскравими моментами. Фінальний рахунок матчу – 92:38.