Женская национальная сборная уступила Великобритании

3.06.2012

На Турнірі чотирьох націй, що триває у Льєжі, національна збірна України поступилася команді Великої Британії – 74:83.

Наші суперниці виграли першу чверть поєдинку з рахунком 28:22. Друга десятихвилинка для підопічних Вадима Чечуро була більш вдалою: за перші 5 хвилин українки дозволили суперницям набрати лише 2 очки, на велику перерву команди пішли за рахунку 34:31.

У другій половині гри ініціативою володіли британки, в четвертій чверті їхня перевага сягнула 20 очок – 76:56. Зрештою, збірна Великої Британії перемогла – 83:74.

Найрезультативнішим гравцем стала Олена Жержерунова (17 очок і 8 підбирань).

3 червня збірна України гратиме з командою Німеччини. Напередодні німкені перемогли британок – 68:54. Збірна Німеччини перемогла також господарок турніру збірну Бельгії з рахунком 84:74.

Нагадаємо, через вісім тижнів збірна Великої Британії стартуватиме на Олімпіаді в Лондоні.